PINAR Yeni Ürünlerini Fransa’da Tanıttı

0
post_views_covcj
Yeni ürünlerini Fransa’da tanıttı

İki yılda bir Fransa’nın Başkenti Paris’te düzenlenen dünyanın en büyük ve en kapsamlı gıda fuarlarından birisi olan Sial Paris Gıda Fuarı, bu yıl 100 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. 100’den fazla ülkeden 6 bin katılımcıyı ağırlayan fuarda, Pınar standı büyük ilgi gördü.

Pınar, ziyaretçilerinin yüzde 85’ini uluslararası katılımcıların oluşturduğu Sial Paris Gıda Fuarı’nda, yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi.

pinar-logo-gidahattiPınar standını ziyaret eden katılımcılar, Pınar süzme peynir, Pınar Go peynir ailesi ile birlikte kahvaltı kremasını, organik ürünleri ve meyve sularını tatma imkanı yakaladı. Pınar standında süt ürünleri ile birlikte, et ve deniz ürünleri ile su ve soda ikramları da yapıldı.

Pınar ürünleri, 40’dan fazla ülkeye ihraç ediliyor

Ziyaretçilerden büyük ilgi gören Pınar’ın standını, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar ve Yaşar Holding İcra Başkanı Dr. Mehmet Aktaş da ziyaret etti.

pinar-sial-paris-selim-yasar-gidahattiPınar’ın dünya ve Avrupa Birliği standartlarında üretim gerçekleştirdiğini belirten Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yaşar,  şunları söyledi:

“Pınar markasıyla 40’ı aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. İhracat yaptığımız ülkelerde aynı ülkemizde olduğu gibi tüketicilerle marka arasında güvene dayalı bir ilişki kurulmuş durumdadır. Pınar yurt dışında da kaliteli, lezzetli, sağlıklı bir ürün ve güvenilir bir marka olduğu inancıyla tüketilmektedir. Biz bu başarımızdan ötürü de son derece gururluyuz. Markalarımız bizim dünyada dalgalanan bayrağımızdır. Pınar markamız ile bir dünya markası olmayı hedefliyoruz.”

CEVAP VER