İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ender Muhammed Gümüş; Kütahya Ziraat Odası Başkanlığına teşekkür ziyaretinde bulundu.

İl Müdürümüz Ender Muhammed GÜMÜŞ; İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüzce yapılan hizmetiçi eğitimler, çiftçi eğitim ve yayım faaliyetleri vb. etkinlikler ile aynı zamanda beraberce yürüttüğümüz faaliyetlerde sağlamış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı Kütahya Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş’ı makamında ziyaret ederek “Teşekkür Belgesi” verdi.

Gerek Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, gerekse İl Özel İdaresin desteği ile hayata geçirdiğimiz proje ve çalışmalar ile daima üreticilere destek olma ve tarıma değer katma çabası içerisinde olduklarını belirten İl Müdürümüz Ender Muhammed Gümüş; “Hiç şüphesiz bu özverili çalışmalarımızda bize her türlü katkı ve desteği sağlayan başta Kütahya Ziraat Odası olmak üzere tüm paydaş kuruluşlarımıza, yenilikleri benimseme gayreti ve isteği ile tarımsal faaliyetlerini sürdüren, çağın ve dünya pazarlarının gerektirdiği koşullara adapte olan ve olmaya gayret eden çiftçilerimize teşekkür ederim” dedi.DSC_9765

Kütahya Zıraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş “Biz her zaman memleketimize ve milletimize faydalı bir şey yapıldığında varız. Ben çok memleket gezdim birlik ve beraberlik gibisi yok. Biz kardeş kuruluşlarız. Her zaman olduğu gibi birbirimize sırtımızı dayamalıyız” dedi.

IMG-20170102-WA0001

Kütahya tarımının dünü bugünü ve geleceği ile Kütahya Çiftçisine nasıl daha fazla para kazandırabiliriz? Üretimi daha da nasıl artırabiliriz? konularında istişarede bulunuldu. Kütahya Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş, İl Müdürümüz ve beraberindeki heyetin ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünün proje ve çalışmalarına her zaman destek verdiklerini bundan sonrada çiftçi için yapılan, çiftçiye katkı sağlayacak her türlü çalışmaya destek vermeye devam edeceklerini dile getirdi.

CEVAP VER