3. kuşak yöneticileri (Keskin Keskinoğlu, Esin Keskinoğlu, İsmail Keskinoğlu, Hamit Keskinoğlu) şirket yönetiminden ve yürütmedeki görevlerinden ayrıldı.

54 yılık geçmişi ile Türk Tavukçuluk sektörünün başarılı bir SİMGESİ ve MODERN yüzlerinden biri olan KESKİNOĞLU ŞİRKETLER GRUBU yaptığı bir basın açıklaması ile BİR AİLE ŞİRKETİ görünümünde olan yapılarını PROFESYONEL yönetim kararı ile DEĞİŞİME kucak açtığını duyurdu..Yapılan basın açıklamasında alınan kararlar aşağıdaki şekilde kamuoyuna duyuruldu:

Fevzi Keskinoğlu.K

”FEVZİ KESKİNOĞLU & MEHMET KESKİNOĞLU:

54’üncü yılına giren Keskinoğlu Şirketler Grubu, stratejik bir karar alarak; aile şirketi olmaktan uzaklaşmayı ve 2017 yılı itibariyle yönetimde kurumsallaşma yoluna gitmeyi tercih etmiştir. Bu doğrultuda, ailemizin ortak kararıyla; ailenin 3. kuşak yöneticileri

(Keskin Keskinoğlu, Esin Keskinoğlu, İsmail Keskinoğlu, Hamit Keskinoğlu) şirket yönetiminden ve yürütmedeki görevlerinden ayrılmışlardır.

 

Yeni yapımızda, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Keskinoğlu ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Keskinoğlu, Şirket’imizin iki eşit oranlı ortağıdır. Kurumsallaşma ve yeniden yapılanma sürecimizde, Yapı Kredi eski Yönetim Kurulu Başkanı  Sayın Tayfun Bayazıt ve Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Sayın Ender Yorgancılar, kıymetli bilgi birikimleriyle Şirket’imize ve ailemize danışmanlık yapmaktadır.

Mehmet Keskinoğlu Şirket olarak görüşlerinden ve tecrübelerinden her zaman yararlandığımız değerli bir profesyonel olan Deloitte Türkiye eski CEO’su Sayın Hüseyin Gürer de, Keskinoğlu’nun yeniden yapılanma ve yönetim süreçlerinin planlanmasında aktif rol alarak desteğini sürdürmektedir. Yapılandırılma çalışmaları tamamlandıktan sonra yeni yönetim kadromuz ve yapımız hakkında kamu bilgilendirilecektir.”

CEVAP VER