Can YAYA:”Avitech Olarak, Üretimlerimizde Likit Ürünlere daha fazla ağırlık vermekteyiz.”

0
post_views_covbo

c100ae1191dab8cdca61d72eb78a2822big

Türkiye’nin İlk Veteriner Ecza Deposu :  Avitech

”Avitech Veteriner Ecza Deposu olarak sektörde 5. yılımıza girdiğimiz bu günlerde ürünlerimiz ve kadromuzu geliştiriyoruz. Bu gelişmeler ile birlikte sektöre yapacak olduğumuz katkıları arttırarak yolumuza devam etmeyi hedeflemekteyiz.”

”Avitech Veteriner ilaç;  Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi prensip edinerek, bu doğrultuda tecrübeli ve kaliteye önem veren firmalar ile çalışmaktadır. Türkiye’de HACCP belgesi ile üretim yapan Ayberk Kimya ve İtalya’da ise GMP+ ve QS standartlarında üretim yapan Akron S.R.L. firmasına üretim yaptırmaktadır.”

CNR Expo’da yapılacak olan VIV Türkiye 2015 7. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’nda ürettirmekte olduğumuz vitamin, mineral ve bitkisel ürünlerin tanıtımını yapacağız. Önümüzdeki yıllarda geliştirmekte olduğumuz ürünleri hayvancılık sektörünün hizmet ve görüşlerine sunmayı planlamaktayız.”

 

Türkiye’nin İlk Veteriner Ecza Deposu :  Avitech

Bildiğiniz  üzere Avitech Veteriner ilaç, biyolojik ürün ve yem katkı sektöründe beklenen talepleri karşılamak üzere,  Can YAYA tarafından Türkiye’nin İlk Veteriner Ecza Deposu olarak,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan ruhsat alarak,  tecrübeli bir ekip ile İzmir’de kurularak  faaliyetlerine başladı ..

Kısa söyleşimizde  5 yıldan beri sektöre hizmet veren değerli firma Avitech Veteriner Ecza Deposu’nun  çalışmaları ile ilgili sorulara cevapları siz okuyucularımız için aldık..

Firmanızın kuruluşu ne zaman gerçekleşti..?

Can YAYA:Avitech Veteriner ilaç, biyolojik ürün ve yem katkı sektöründe beklenen talepleri karşılamak üzere,  Can Yaya tarafından 18 Nisan 2012 tarihinde Türkiye’nin İlk Veteriner Ecza Deposu olarak,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndan ruhsat alarak,  tecrübeli bir ekip ile İzmir’de kurulmuş ve faaliyete başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi prensip edinerek, bu doğrultuda tecrübeli ve kaliteye önem veren firmalar ile çalışmaktadır. Türkiye’de HACCP belgesi ile üretim yapan Ayberk Kimya ve İtalya’da ise GMP+ ve QS standartlarında üretim yapan Akron S.R.L. firmasına üretim yaptırmaktadır.

Ürün ve ürün gruplarınız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Can YAYA:Üretim yaptırdığı koruyucu ve destekleyici ürünler; vitamin, mineral ve bitkisel ürünler içermektedir. Yaptırmış olduğumuz ürünler likit olması nedeni ile kullanımı ve karıştırılması daha kolay gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple üretimlerimizde likit ürünlere daha fazla ağırlık vermekteyiz. Bu guruplarda piyasada bilinirliğimizi arttırmak istemekteyiz.

Hedef ve projeleriniz hakkında neler söyleyebilir siniz?

Can YAYA:Kurulduğu günden bu güne ISO 9001 kalite standartlarını benimseyerek faaliyetlerine devam etmektedir. Kaliteye vermiş olduğu önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede kanatlı ve kültür balıkçılığı sektöründe tanınmış ve ilkelerinden vazgeçmeyerek yoluna devam etmektedir.

Avitech, benimsediği ilkeler doğrultusunda müşterilerine ruhsatlı ürünler sunmaktadır. İlk kurulduğu günden itibaren Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan yönetmelikler gereğini yerine getirerek çalışmasını sürdürmüş ve prensipleri doğrultusunda hareket ederek hızla büyümeyi hedef edinmiştir.

Sektörde 5. yılımıza girdiğimiz bu günlerde ürünlerimiz ve kadromuzu geliştiriyoruz. Bu gelişmeler ile birlikte sektöre yapacak olduğumuz katkıları arttırarak yolumuza devam etmeyi hedeflemekteyiz.

Başarınızın anahtarı nedir?

Can YAYA:Başarımızın tek bir formülü veya yöntemi yok, birçok faktörü bir araya getirerek başarılı olduk. Bence önemli olan; çalışanların yöneticilerine olan ve firmalarına olan güvenleri, yaptıkları işten zevk almaları, doğru pozisyonlara doğru insanların bulunması, düzenli eğitim gereksinimlerinin karşılanması ve bu eğitimlerden fayda sağlamak. Hedefimiz her zaman iyi bir kadro ve müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru bir şekilde karşılanmasıdır.

Son olarak, sektöre iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

Can YAYA:11-13 Haziran 2015 tarihinde CNR Expo’da yapılacak olan VIV Türkiye 2015 7. Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı’nda ürettirmekte olduğumuz vitamin, mineral ve bitkisel ürünlerin tanıtımını yapacağız. Önümüzdeki yıllarda geliştirmekte olduğumuz ürünleri hayvancılık sektörünün hizmet ve görüşlerine sunmayı planlamaktayız.

 

üş

CEVAP VER