Çamlı YEM, seti tamamladı

0
post_views_covej

Çamlı, seti tamamladı

Çamlı, seti tamamladı

Her sene ürün çeşidini zenginleştiren Çamlı Yem Besicilik, yeni yemi Ege 19’dan sonra Ege 21, Ege Buzağı Büyütme ve Ege Besi ile ürün setini tamamlamış oldu

Çamlı Yem Besicilik, Yaşar Topluluğu’nun entegrasyon felsefesi ile oluşturulmuş, yem üretiminden hindi besiciliği ve süt hayvancılığına, bitki besleme işinden balık üretimine kadar çok geniş bir yelpazede faaliyet gösteren tarım şirketidir. 1983 yılında İzmir Pınarbaşı’nda yem üretimi ile faaliyete başlayan Çamlı, faaliyet gösterdiği sektörlere ve topluma karşı sorumluluklarının bilinciyle, etik değerlere, hayvan refahına ve çevreye duyarlı üretim yapmayı ilke edinmiştir. İlk kültür balığı üretimi, ilk balık yemi üretimi, ilk Amerikan tipi açık besicilik, ilk hindi besiciliği, ilk entegre organik gübre üretimi, ilk organik balık yemi üretimi, ilk etiketli kültür balığı üretimi gibi birçok yenilik ülkemize Çamlı Yem Besicilik tarafından kazandırılmıştır. Tüm faaliyetleri geleceği olan ve büyümeye odaklı çalışan Çamlı Yem Besicilik, tarımsal üretimdeki öncü kimliğiyle üretici ve tüketici beklentilerinin de ötesine geçerek, Türkiye’de ve Ege’de tarım sektörünün gelişimine destek olma hedefini taşıyor. Yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla bugün Türkiye’nin ve Ege’nin en başarılı tarım şirketlerinden birisi konumunda olan Çamlı, “İSO 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2014 araştırmasında 377. sırada, Ege’nin en büyük 100 şirketi arasında da 35. sırada yer alıyor. Çamlı, uzun yıllardan günümüze uzanan tecrübesi ve yoğun Ar-Ge çalışmalarıyla sektöre öncülük etmeyi hedeflediği yem portföyünde, büyükbaş yemi, balık yemi, kanatlı yemi ve özel yemler üretiyor. Çamlı, büyükbaş hayvan yemi kategorisinde de süt sığırcılığı ve besicilik yapan üreticilerin ihtiyaçlarını göz önüne alan, sorunlara çözüm getiren ve verimliliği artıran yemlerden oluşan geniş bir yelpazeyle pazarda yer alıyor.

YÖREYE ÖZEL ÜRETİM
Standart ürünlerinin yanı sıra çiftliklere özel yemler ve fonksiyonel ürünlerle her sene ürün gamını zenginleştiren Çamlı, yöreye özel ürettiği yeni yemi Ege 19’dan sonra Ege 21, Ege Buzağı Büyütme ve Ege Besi ile ürün setini tamamladı. Süt ve et verimini dengede tutma, hayvanlarda dengeli ve sağlıklı bir beslenme sağlayan Ege Yemleri kalitesi ve fiyatıyla yöreye özel üretiyor. Ege’nin ham maddeleriyle üretilmiş olup Yaşar Holding güvencesi ile yem üretim yapan Çamlı Yem, gerek bayi kanalıyla gerekse direkt olarak müşterilerine ulaşmakta, uzman teknik ekibiyle üreticiye çiftlik yönetimi ve hayvan sağlığı uygulamalarında da destek sunmakta, eğitimler vererek üreticinin bilinçlenmesine katkıda bulunuyor. Çamlı, ürettiği balık yemleri ile müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Ağırlıklı olarak üretilen levrek, çipura ve alabalık yemlerinin yanında müşteri ihtiyaçlarına uygun, balık çiftliklerine özel yemler de Çamlı’nın portföyünde bulunduruyor. Çamlı, sektörün yavru balık yemi ihtiyacının büyük bölümünü karşılamakta, Orta Doğu ülkelerine ihracat gerçekleştirmeyi hedefliyor.

CEVAP VER