3.cü Yumurta Zirvesi’nde Üreticiler, Tedarikçiler ve Karar Vericiler EL ELE Olacak..

”Değerli Üreticiler,
Saygıdeğer Paydaşlar,
Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak 3.cü yumurta zirvesinde üreticiler, tedarikçiler ve karar vericiler beraber olalım ve üretimden tüketime yumurtanın yolculuğunu tartışalım istedik. Bu amaçla hazırlamakta olduğumuz programda çok değerli konuşmacıları sizlerle buluşturacağız. Yumurta sektörünün dünü ve bugününü değerlendirip, geleceğinin nasıl şekilleneceğini tartışacağız.
d885d17700d6eda845cc14c9c1a4e9df87yEWi.pdf-thumb
Yumurta endüstrisinin üretim ve yönetimdeki gelişmeleri, sürdürülebilirliği, kanatlı sağlığını, koruyucu hekimlik ve tedavideki yeni yaklaşımları, kanatlı refahını, girdi fiyatlarını, tüketici eğilimlerini, yumurta pazarlamayı, içte ve dışta nasıl rekabet edebileceğimizi uzmanlarından dinleyeceğiz.

Antalya WOW Kremlin Palace Otel’de 2-5 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz buluşmada, oturumların yanı sıra, üreticiler ve paydaşlar kendilerini doğrudan ifade etme fırsatı bulacak, tedarikçi firmalar stantlarında ürünlerini tanıtacaklar.
Dünya yumurta günü kutlaması ve diğer sosyal etkinliklerle zenginleştireceğimiz buluşmadan bilgilenmiş ve yenilenmiş olarak geri döneceğinizi umuyoruz.

İlk iki zirvede olduğu gibi 3.Yumurta Zirvesinde de sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bildirir en derin saygılarımı sunarım.

Not : Geçmiş senelerde düzenlediğimiz Yumurta zirvelerinde yoğun ilgi nedeniyle kayıtlar erken tarihlerde dolmuş ve katılamayanlar olmuştur. Bu yüzden buluşmamıza ilgi duyan üretici ve paydaşlarımızı erken kayıt olmaya davet ediyoruz.

YUMBİR YÖNETİM KURULU

CEVAP VER